понеділок, 27 березня 2023 р.

Свято книги "Книжкових справ знавці"

 Щороку чарівна весна, у березні, приносить до бібліотек традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання (до 2008 року – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги) має багаторічні традиції. Започаткований у 1943 році письменником Львом Кассилем під назвою «Книжкові іменини», він і до цього часу лишається святом дитини і книги.
У незалежній Україні свято Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги започатковано 22 лютого 1993 року.
Протягом семи днів весняних канікул на дітей чекають дивовижні мандрівки неосяжним всесвітом цікавих книг. Завітавши на свято книги "Книжкових справ знавці" діти опинилися в країні Казок та побували у різних куточках нашої планети!






Презентація книжкової виставки "Читай-будь стильним"

 23 березня у Бібліотека - філія №7 м. Світловодська з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання користувачам молодшого віку була представлена книжкова виставка під назвою " Читай- будь стильним".

Спеціально для цієї вікової категорії ми підібрали книги з захопливим ненудним сюжетом, ілюстраціями та цікавим оформленням.
Тут знайшлося місце пригодницьмим історіям та щемким сюжетам, які покажуть дитині емоційне різноманіття та дадуть відповіді простою мовою та прикладами на складні питання, які виникають під час дорослішання.





неділя, 26 березня 2023 р.

Онлайн-презентація "Цікавинки у книжках!"

    З 26 по 30 березня 2023 року проходитиме Всеукраїнський тиждень дитячого читання! Сьогодні читачам пропонується  переглягнути презентацію "Цікавинки у книжках! Як народилася книга!" 

Офіційний Міжнародний День дитячої книги було утворено у 1967 році, його стали щорічно відзначати 2 квітня. Дата була обрана на честь дня народження знаменитого датського письменника Ганса Крістіана Андерсена. У Радянському союзі вперше наголосили на важливості дитячої літератури набагато раніше. Свято відбулося навесні 1943 року з ініціативи радянського літературного діяча Касіля Лева Абрамовича.

На той момент захід носив назву «Книжчині іменини». Воно відбулося в Будинку Союзів, що називається так само, як Будинок Шляхетних зборів. У програму входили спічі знаменитих літераторів, які розповідають про процес написання творів та створення персонажів. Виступали такі радянські діячі літератури, як Агнія Барто, Михайло Прішвін, Корній Чуковський, Самуїл Маршак та інші.