четвер, 24 січня 2013 р.

УРЯДОВИЙ САЙТ ДЛЯ ЮНИХ ГРОМАДЯН

    Одним із аспектів всебічного розвитку особистості дитини і підлітка є висока правова культура. Із усього різноманіття знань, що їх людина набуває у повсякденному житті,їй найбільше будуть потрібні правові знання. Саме для дітей та молоді бібліотекарі організували віртуальну подорож "Урядовий сайт для юних громадян" в рамках проекту ПДГ.
   На сторінках сайту діти та молодь  мали змогу отримати інформацію, щодо структури та історії державної влади, детальніше дізнатися про роботу Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади в Україні, взяти участь у пізнавальних іграх, скласти пазли з областей України, розфарбувати світове дерево у традиційно українських кольорах.

  На "Урядовому сайті для юних громадян" зображено модель взаємодії всіх гілок влади в Україні. Особливу увагу дітей бібліотекар приділив Конституції України, як фундаменту життя усієї країни. Юні користувачі ознайомилися з цікавими історичними фактами у рубриці "Історія державної влади" - починаючи з часів Антської держави (4 ст. н.е.) аж до сучасності.
   Помандрували рубрикою "Моя Україна" яка  містить "Карту України" та три сувої: "Про Україну", "Символіка" та "Етнографічна мапа". Ця рубрика розкриває життя кожного регіону України, його історію, владну структуру, територіальні межі, його традиції та культуру, дає уявлення про природні особливості регіону. У рубриці "Школа громадянської освіти" діти дізналися: "Що таке Конституція?", "Що таке повноваження?".
   Бібліотека і надалі буде продовжувати вести правову  просвітницьку роботу серед підростаючого покоління.  Адже саме такі заходи, формують громадянську свідомість, знайомлять дітей із засадами демократії. Даний сайт покликаний формувати у молоді активну громадянську позицію, спонукає дітей не бути байдужими до суспільно-важливих проблем країни.  
Немає коментарів:

Дописати коментар