понеділок, 7 травня 2018 р.

ПРО МУЖНІСТЬ, ГЕРОЇЗМ ТА ПЕРЕМОГУ


 День Перемоги - свято особливе. Це день великої радості та гордості, але водночас великого смутку, оскільки перемога дісталася нашому народу жахливою, неймовірно високою ціною.  Ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. 
   7 травня до бібліотеки завітали дев’ятикласники ЗОШ №9 на історико  - патріотичну  годину «Все пам’ятає батьківська земля : і грім гармат, і визволення день», присвячену  8 та 9 травню – Дню пам’яті та примирення і 73-й  річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
  З розповіді бібліотекаря учні дізналися про те, як розпочалася війна; про величезні втрати - як людські, так і матеріальні, яких зазнала Україна внаслідок цієї жорстокої, кривавої боротьби. Доповненням заходу стали зворушливі документальні відеоматеріали, переглядаючи які, присутні  розкрили для себе увесь трагізм долі українського народу під час Великої Вітчизняної війни. Під час заходу звучали музичні композиції, пісні, що були написані в роки війни, адже пісня завжди налаштовувала на добрі починання, надію та перемогу. Патріотична поезія, яка лунала упродовж заходу, вражала своєю щирістю й справжністю. 
  Всі присутні мали змогу познайомитися з книгами про Велику Вітчизняну війну, які викладені на викладці літератури «Кличе вічний вогонь – пам’ять живе».

Немає коментарів:

Дописати коментар