четвер, 18 квітня 2013 р.

ЛЮБОВ ДО КНИГИ

   Книжку з давніх-давен вважали одним із найкращих подарунків.  Книгу називали і називають дзеркалом душі, бо автор, який працював над нею, вкладав у писані рядки душу та намагався передати свої почуття, емоції, сприйняти які саме так, як написав їх автор, можна, читаючи твір мовою оригіналу.
   Наприкінці ХХ століття книжки почали втрачати свою цінність через новий винахід людства – комп’ютер. Натиснувши відповідні клавіші, можна легко проникнути в будь-яку бібліотеку світу й отримати інформацію про ту чи іншу книжку або навіть побачити її текст.
     Як не прикро це визнавати, але діти з кожним роком читають все менше і менше книг. Але не зважаючи ні на що, все - таки можна знайти справжніх поціновувачів книги. Для таких читачів книга - це найкращий друг, головний помічник і порадник у житті, це вікно в інший світ, повний нових місць, людей та емоцій.
  Читайте і отримуйте насолоду від книги та читання, як ось ця маленька читачка нашої бібліотеки. Вовченко Даринка з великим захопленням та цікавістю приходить до бібліотеки, щоб взяти книгу. Воне ще не вміє читати, а любов до книжечки у неї вже є. 
  Недаремно народ каже:  «З книгою жити — з добром дружи­ти».  Давайте дружити  книгою!

Немає коментарів:

Дописати коментар