середа, 14 листопада 2012 р.

Читати - це модно, книга - це круто

   Книги стали відігравати набагато меншу роль у житті дітей. Причин тому безліч: телебачення, інтернет, мультимедійний простір. Дітям стає нецікава література. На жаль, відсутність інтересу до читання книг збіднює дитячу фантазію і кругозір. 
    Для підвищення  ролі бібліотеки та книги в житті дитини, бібліотекарі організували флеш-моб  "Читати - це модно, книга - це круто". Головною метою акції було привернути увагу дітей до книги, читання та бібліотеки, показати ті можливості, які на сьогоднійшій день має сучасна книгозбірня, що цікавого може запропонувати вимогливому користувачеві.   
   В ході акції всі бажаючі мали змогу  ознайомитися з захопливими та сучасними книгами,  відкрити для себе безліч цікавих письменників-класиків, а саме: А. Ліндгрен, Ж. Верна Р. Кіплінг, Дж. Лондон, Е. Блайтон,  В. Нестайко, В. Сухомлинський, О. Довженко, М. Підгірянка, В. Близнець, Н. Забіла та багато інших, поспілкуватися з однолітками, весело та не ординарно провести час.  Діти-волонтери роздавали жителям мікрорайону візитки бібліотеки, а також правила бережного ставлення до книги.

   Змістовно, цікаво та весело пройшов флеш-моб під гаслом "Читати - це модно, книга - це круто".Немає коментарів:

Дописати коментар