неділя, 18 січня 2015 р.

ЧАРІВНИЙ СВІТ МИСТЕЦТВА РУКОДІЛЛЯ


    Бібліотека  знову радо відчиняє двері жителям Ревівського мікрорайону  запрошуючи відвідати виставку на якій представлені картини Різанова Станіслава Харитоновича - художника від Бога. Його картини вже не вперше виставляються в бібліотеці. Цього разу відвідувачі ознайомилися з серією картин "Камчатка моя прекрасна"поряд з якими радують око пейзажі та натюрморти.


   Правду кажуть, що талановита людина - вона талановита у всьому. В цьому ми маємо змогу пересвідчитись перегля-нувши виставлені роботи Лідії Андріївни Лаврик. Ми знаємо її як талановитого поета, керівника літературної студїї "Літо", автора поетичної збірки "Тече Біжкінь", а тепер і як художника та майстриню з виготовлення виробів з солоного тіста.


    На виставці представлені  роботи модульного орігамі зроблені Кудриком Іваном та сестричками Марією та Дар'єю Бур'янськими. Прекрасні вишиті бісером картини та обереги, неймовірної краси серветки  та ялинкові прикраси вив'язані гачком. А які дивовижні вишиті хрестиком картини, рушники надала Ірина Нагорська.


 Дивувались глядачі милуючись виставкою - ЯКА КРАСА - бажали  авторам здоров'я,  творчих успіх і ще не раз радувати нас своїми роботами.
                           
                       

1 коментар: