середа, 18 березня 2015 р.

НАРКОМАНІЯ: ВІД ХВИЛИННОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ДО ТРАГЕДІЇ ЖИТТЯ
У людства є «зовнішні» вороги: війни, епідемії, стихійні лиха. Ці вороги забирають життя сотень тисяч людей. Але є вороги набагато страшніші — «внутрішні». Це так звані пороки суспільства: куріння і пияцтво, наркоманія, розпуста. Зустріч, яка відбулася в бібліотеці для учнів ЗОШ №9 присвячена проблемам величезної ваги, тому що від їх вирішення залежить не просто майбутнє щасливе життя суспільства, а життя взагалі.  Мета даного заходу -сформувати негативне ставлення до наркоманії, переконати підлітків, що наркоманія — страшна хвороба, а не веселе проведення часу; пропагувати здоровий спосіб життя; виховувати в молоді дбайливого ставлення до власного здоров’я, адже наркоманія - хвороба особлива.
  Чому, наприклад, вона виникає в основному, серед молодих? Чому в однієї людини не виникає бажання до вживання нарко-тиків, а інша без цього зілля не може існувати? Чому підлітки стають жертвами негідників, які їх штовхають до цього, роблять залежними від наркотиків? Чому молодь так байдуже ставиться до свого життя?
Дати відповіді на ці та ще на багато інших запитань ми попросили  Світлану Іванівну Новосартову, представника фонду "Шлях до щастя України". Присутні звеликою увагою та цікавістю слухали розповідь про наркотики, як, чому та при яких умовах пробуються вперше наркотичні речовини. Діти активно приймали участь в обговоренні ситуацій в які вони уявно попадали.
Немає коментарів:

Дописати коментар