середа, 22 квітня 2015 р.

СТЕЖКАМИ НАШОЇ ПЛАНЕТИ


    Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. В різних куточках зем-ної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Саме цій даті присвячена екологічна гра-подорож «Стежками нашої планети» проведена з учнями ЗОШ №9.  Учасники подорожі переглянули відеоролик «Яка прекрасна планета Земля», з ахоплюючись прекрасними краєвидами та незвичайними куточками нашої планети. 


    Діти подорожували різними «стежками», а щоб пройти їх, потрібно було відповісти на запитання -загадки бібліотекаря. Першою була «Стежка Червоної книги», де потрібно було назвати рослини і тварни Червоної книги.


   Наступною була «Ботанічна стежка», якій діти пригадували лікарські рослини: квіти та рослини які завжди прийдуть на допомогу. 


        Потім учасники подорожі пройшли по «Зоологічній стежці», де пригадали все про тварин. Далі була «Казкова стежка», де були запитання про рослини і тварини, що зустрічаються у відомих казках
  Наприкінці подорожі діти  пройшли стежкою «Збережемо рідну землю голубою і зеленою», на якій головним завданням було намалювати Землю якою вони хочуть її в майбутньому. 


Ось ми і побували в різних куточках нашої планети .Ви бачите, який цікавий і загадковий світ, яка чудова планета Земля. І для того щоб всі на ній жили, треба людині про це турбуватися, берегти наше довкілля. Бо все на Землі взаємопов’язане. Тому завдання кожної людини — берегти нашу планету, а особливо ту територію, де вона живе сьогодні, де будуть жити її діти завтра. 


                             Посадить кожен деревце —  
         І буде ліс шуміти.
                   Давайте зробимо ми це,
             Чудово ж буде, діти!
                  І зацвіте Земля в вінку.
                  Як будуть всюди квіти.
                      І кожну стежечку в’юнку
              Ми зможем обсадити.
                          Джерельця всі розчистим ми
    Від краю і до краю.
            Давайте будемо людьми
      Нас так Земля благає. 

Немає коментарів:

Дописати коментар