пʼятниця, 21 серпня 2015 р.

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ


Весела вікторина про рідну Україну
     Україна живе у серці кожного українця: маленького хлопчика з залитої сонцем пісочниці, романтичної білявки в блакитній сукні, і серйозного дядечка з кейсом у руці. Любити, знати історію та звичаї своєї Батьківщини — святий обов’язок усіх її жителів. 
    День Незалежності України - це найбільше національне свято. Уперше за тисячолітню історію на карті світу постала держава під назвою «Україна». Україна... Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть
     В зв’язку з 24 річницею дня Незалежності України для дітей в бібліотеці була проведена бесіда "День Незалежності"на яку була запрошена Свіженко Тетяна Григорівна -  головний спеціаліст Головного управління юстиції, яка ознайомила присутніх з історією незалежності держави, державними символами.
 
 


 
      Наостанок Тетяна Григорівна сказала,що ми повинні думати про Україну сьогодні, і про те, якою вона буде в 21 столітті, якою залишимо її в спадок нащадкам. Олександр Довженко писав: "Сучасне завжди знаходиться в дорозі з минулого в майбутнє". І дійсно: яким би шанованим і величним не було наше минуле, яким би прекрасним не уявлялось нам майбутнє, живемо ми сьогодні. І чи будуть поважати нас наші діти, пишатимуться нами наші нащадки вирішується сьогодні і залежить тільки від нас. Донецький шахтар, карпатський лісоруб, чорноморський моряк, криворізький гірник, придніпровський хлібороб – всі ми українці. Поки що в словах, - станьмо ж ними і в справах. Зміст нашої державної незалежності визначаємо ми. Своєю працею, інтелектуальними злетами, вірою в Україну. І співати мало "ще не вмерла", і радіти мало, що не вмерла, треба жити, щоб жила вона.


Немає коментарів:

Дописати коментар