понеділок, 24 серпня 2015 р.

МОЯ УКРАЇНА - ВЕЛИКА КРАЇНА, ВЕСЬ ВСЕСВІТ ДЛЯ МЕНЕ ВОНА

   23 серпня в бібліотеці пройшов день інформації присвячений Дню Незалежності України. Присутні переглянули постійно діючу книжкову виставку "Вам посміхається Україна!", діти переглянули  викладку літератури "У синім кольорі - ознака миру, а в жовтому народ плека велику віру" до Дня Національного прапора та переглянули відео про історію прапора України.
     Щоб перевірити знання історії України діти з готов-ністю дружно відповідали на запитання вікторини "У моєму серці Україна".     Бібліотекар Дуканіч Н.І. провела майстер - клас "Роби як ми, роби краще нас" з складання саморобки  в техніці кусудама (Кусудама — це різновид орігамі, яка являє собою об’ємні фігури, що складаються з окремих елементів (модулів).
      В цей же час сестрички Маша та Даша Бур'янські поряд також проводили майстер - клас по плетінню  таких популярних серед підлітків браслетиків з кольорових резиночок. 

    Готові браслети були тут же подаровані присутнім.
    Всі були задоволені, тож з великим задоволенням смакували чай з солодким пирогом.На останок всі присутні заспівали гімн України.

На світі є одна лиш Батьківщина,
Квітуча,наймиліша над усе.
Моя прекрасна,світла Україна
Століттями свій вічний хрест несе.
Мов храм величний, ти, свята Вкраїно,
Прості і щирі помисли твої,
Як добре, що ти є, моя єдина,
На цій прекрасній матінці-Землі.

Немає коментарів:

Дописати коментар