понеділок, 7 грудня 2015 р.

ЦІНА НЕЗНАННЯ ЗАКОНУ: ПОГЛЯД НА ПРОБЛЕМУ

    

    Для того щоб людина поважала закон, вона повинна не тільки його знати і розуміти, виконувати правові приписи, а й мати відповідні особисті переконання щодо необхідності цього закону, тобто володіти правовою культурою. Особливо актуальним на даний час є питання правової освіти неповнолітніх, адже проблеми поширення злочинності серед підлітків постійно привертає до себе увагу. Важко заперечувати, що це явище набуло значних масштабів.  Сьогодні це зумовлено тим, що молоді люди саме цієї вікової категорії завжди визнавалися злочинцями особливого роду і становили одну з найбільш кримінально вражених верств населення  У межах роботи з попередження злочинності серед підлітків, спрямованої на формування правової свідомості, навичок та звичок правомірної поведінки молоді,
     3 грудня 2015 року відбулася зустріч учнів  старших класів  ЗОШ №9 з провідним спеціалістом Світловодського  управління юстиції Горобець Аннною Олександрівною. Тема зустріч – «Ціна незнання закону: погляд на проблему» – викликала чималий інтерес у старшокласників, а разом із тим і велику кількість запитань різного характеру. Анна Олександрівна  дала чіткі й вичерпні відповіді на всі запитання щодо правового захисту та правових гарантій неповнолітніх. Окрім того, у ході бесіди молодь ознайомилася з прикладами найбільш поширених правопорушень серед підлітків, видами покарань і відповідальності.
     На завершення зустрічі гостя наголосила: «Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами та добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба добре орієнтуватися в правовому колі. Адже незнання закону не звільняє від відповідальності».

Немає коментарів:

Дописати коментар