середа, 13 квітня 2016 р.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

      11.04.2016 р. на базі бібліотеки – філії № 7 був проведений тренінг «Енергоефективність та енергозбереження» для пенсіонерів. 
    Нагальною потребою ХХІ століття є формування такого способу життя, який би став основою довготривалого ощадливого розвитку людства. В сучасних умовах кожному члену суспільства необхідно володіти інформацією про енергозбереження та енергоефективність.
    Працівники центральної міської бібліотеки завідуюча відділом нових інформаційних технологій Шмакова Н.А. та методист Н.В. Підгірна представили мешканцям мікрорайону Ревівка інформаційний матеріал про те, як зробити свій будинок енергоефективним та які саме заходи провести у своїх будинках, щоб використовувати менше кількості енергії при підвищенні рівня комфортності.
    Для цього учасники тренінгу проводили експертний аналіз приміщень, в яких проживають та розглядали покроковий підхід до вирішення проблем енергозбереження.
    «Як заощаджувати більше, а платити менше»? На таку тему було обговорення з обміном досвіду учасників та простими й одночасно корисними порадами з боку тренера.
    Наприкінці заходу всім було запропоновано анкетування «Мій стиль життя». Тема анкетування поєднала в собі екологічний, економічний і соціальний аспекти стилю життя + дії в сім’ї для того, щоб кожен учасник міг провести самодослідження власного стилю  життя і господарювання своєї родини та прийняв рішення про те, які дії в напрямі енергозбереження буде запроваджувати найближчим часом і в майбутньому. 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар