вівторок, 10 квітня 2018 р.

В СВІТІ БІБЛІОТЕЧНИХ КАТАЛОГІВ


  В кожній бібліотеці є багато книг: казки, пригодницькі та історичні видання, література для мами і тата та інші. Та жодний бібліотекар , який би він не був геніальний, не може тримати в своїй пам’яті увесь фонд бібліотеки. Тому на допомогу читачам та бібліотекарям приходить каталог. Що ж таке бібліотечний каталог та як ним користуватись – про це дізнались наші юні гості – учні 4 класу ЗОШ № 9 під час бібліотечного уроку «Алфавітний та систематичний каталоги».
 Учасники заходу ознайомилися з бібліотекою, її книжковими фондом, принципами розміщення книжок на полицях, а також довідалися про головне призначення алфавітного та систематичного каталогів, їх зовнішнє та внутрішнє оформлення, принцип розстановки  карток і правила правильного користування каталогами.  З великою відповідальністю поставилися школярі до практичних завдань, а саме звертали  увагу на розстановку книг у фонді, за допомогою алфавітного каталогу знаходили  назву улюбленого автора, підбирали книги за певною галуззю знань.
   В ході уроку діти навчилися самостійно орієнтуватися в безмежному книжковому просторі, користуватись каталогами бібліотеки. На завершення  заходу  школярі  переглянули незвичайну «Казку про каталоги».

Немає коментарів:

Дописати коментар