понеділок, 20 березня 2017 р.

МАНДРІВКА НА КНИГОЛЬОТІ

Щороку  хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання — час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів.
  Наша бібліотека долучилася до відкриття Всеукраїнського тижня і  запросила 20 березня учнів 2-го класу ЗОШ №9 на бібліоекскурсію «Мандрівка на книгольоті» . Бібліотекар Чолій С. Г.  знайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені в читальній залі бібліотеки . Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про алфавітний та систематичний каталог, ознайомила з тематичними  полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. Школярі жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання вікторини, присвяченої книзі під назвою «До знань золотої скарбниці».  Діти отримали багато корисної інформації, здійснили своєрідну мандрівку до неосяжного всесвіту цікавих та корисних книжок, поспілкувались та поділились враженнями від прочитаних книг.

   Завітайте до бібліотеки – книги чекають на вас! Можливо, серед них є ті, які ви читали, але захочете перечитати, або ті, які залишилися поза вашою увагою. У Вас є чудова можливість відкрити для себе захоплюючий світ літератури!

Немає коментарів:

Дописати коментар